Jesteśmy salonem sprzedaży marki Wiśniowski

Posiadamy w asortymencie bramy, wykonane w wielu różnych technologiach.

Bramy segmentowe UniPro

Skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych 40 mm wypełnione są bezfreonową pianką poliuretanową. Konstrukcja jest z elementów stalowych ocynkowanych. Skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych. Brama uszczelniona na całym obwodzie. W dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża. Uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża. Panele posiadają zabezpieczenie kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli. Bramy segmentowe dostępne w wersji ręcznej i automatycznej. Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB.

Bramy segmentowe UniTherm

Super ciepła brama garażowa. Panel INNOVO o grubości 60 mm posiada szereg zastosowanych systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu, ponieważ straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bramy. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,33 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolację całej bramy.

Bramy segmentowa PRIME

Wskaźnik U panelu INNOVO 60mm wynosi 0,33 W/m2K co przekłada się na termoizolację całej bramy garażowej. Przekrój panelu wraz z osłoną międzypanelową, mocowaną na wewnętrznej stronie skrzydła bramy składa się z:

  1. elastyczna osłona międzypanelowa
  2. aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony
  3. pięć warstw blachy w miejscu mocowania zawiasów
  4. uszczelnienie międzypanelowe
  5. ukryty zawias
  6. pianka poliuretanowa

Bramy UniPro Renosystem

RenoSystem rozwiązuje wiele potencjalnych sytuacji powstających w przypadku wymiany bramy garażowej. Konstrukcja montowana jest pośrednio do istniejących powierzchni za pomocą systemu kątowników, które wraz z maskownicami pełnią funkcję zastępczą dla brakujących elementów ściany. Konstrukcja została zbudowana z ościeżnic dostosowanych do montażu w otworach bez nadproża czy przestrzeni bocznych lub z nieregularną powierzchnią ścian. Częścią konstrukcji jest system maskownic wykonywanych w kolorze skrzydła bramy, które zagwarantują estetyczny wygląd bramy, bez dodatkowych prac wykończeniowych.

Bramy rozwierne

Ta brama to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań. Ościeżnica i skrzydło wykonane z kształtowników stalowych ocynkowanych, bez przegrody termicznej. Wypełnieniem skrzydła jest blacha stalowa ocynkowana. Elementy ościeżnicy są zespolone ze sobą za pomocą połączeń skręcanych. Zastosowany jest tutaj ogranicznik otwarcia skrzydła, jak i stopka ograniczająca niekontrolowany ruch w kierunku zamknięcia. Ogranicznik zawiasów zabezpieczający przed opadnięciem skrzydła. Ogranicznik otwarcia kontroluje ruch skrzydła drzwi przed nadmiernym ich otwarciem. Ogranicznik zawiasów zabezpiecza przed ewentualnym wyważeniem skrzydła. Stopka zabezpiecza otwartą bramę przed niekontrolowanym zamknięciem. Połączenia skręcane zapewniają trwałość całej konstrukcji, która jest wykonana z kształtowników stalowych ocynkowanych. Rygle samozatrzaskowe montowane w czterech punktach (na górze i na dole skrzydła) zapewniają bezpieczeństwo przed otwarciem bramy przez niepowołane osoby.Ta

Bramy Uchylne

Skrzydło wykonane z blachy stalowej ocynkowanej – trapez T-10, o pionowym, poziomym, i skośnym układzie wypełnienia, bądź z blachy stalowej ocynkowanej perforowanej. Elementy ościeżnicy zespolone są ze sobą za pomocą połączeń skręcanych. Profile skrzydła łączone za pomocą specjalnych akcesoriów. Poprzeczka łącząca prowadnice poziome oraz ślizgi boczne. Układ sprężyn wspomagający podnoszenie i opuszczanie skrzydła bramy. Specjalnie dobrane sprężyny naciągowe równoważące ciężar skrzydła bramy.  Sprężyny są zabezpieczone w tulejach. Łożyskowane rolki zapewniają długoletnią i cichą pracę. Dwupunktowe ryglowanie gwarantuje bezpieczeństwo przed otwarciem bramy przez niepowołane osoby. Poszycie bramy wykonane jest z blachy stalowej profilowanej, co zapewnia jego odpowiednią sztywność.

Bramy roletowe

Kurtyna wykonana jest z profili aluminiowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową. W skrajnym dolnym profilu montowana jest komorowa uszczelka gumowa przylegająca do podłoża. Kurtyna porusza się wzdłuż aluminiowych prowadnic pionowych i nawija się na wał nawojowy. Prowadnice aluminiowe montowane są wzdłuż bocznych krawędzi otworu. Prowadnice wyposażone są w uszczelki szczotkowe. Siłownik rurowy zamontowany jest w wale nawojowym. Blokada kurtyny w bramie BR-77s, BR-77E zabezpiecza przed podniesieniem kurtyny z zewnątrz. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia krawędziowa listwa bezpieczeństwa. W przypadku natrafienia na przeszkodę kurtyna bramy cofa się do pozycji otwartej. Aretki zapewniają dystans między profilami podczas zwijania kurtyny bramy, dzięki czemu praca bramy jest cicha, a żywotność paneli znacznie się wydłuża. Awaryjne otwieranie bramy od wewnątrz w przypadku braku prądu umożliwia korba awaryjnego otwarcia. Wyprowadzenie korby przez mur w razie braku dodatkowego wejścia do pomieszczenia, w którym jest zamontowana brama, należy zastosować opcję wyprowadzenia korby przez nadproże na zewnątrz otworu. Profil AW 77 lekki aluminiowy profil, wypełniony jest bezfreonową pianką poliuretanową. Prowadnice aluminiowe (bez przegrody termicznej) montowane są wewnątrz pomieszczenia wzdłuż bocznych krawędzi otworu. Wyposażone są w uszczelki szczotkowe oraz ślizgi. Kurtyna bramy wyposażona jest w aluminiowy, wzmocniony dolny profil, który zwiększa sztywność kurtyny.

Cooperation Brands

Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet,consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.